ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!наведені формули сполук випишіть в окремі стовпчики таблиці залежно від типу хімічного зв'язку в них: CaO    O2      KBr       S8      CH4      H2S       N2    NCl3ковалентний полярний...

ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!! наведені формули сполук випишіть в окремі стовпчики таблиці залежно від типу хімічного зв'язку в них: CaO    O2      KBr       S8      CH4      H2S       N2    NCl3 ковалентний полярний                 ковалентний неполярний                   йонний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ковалентний полярний CH4  H2S     NCl3 ковалентний неполярний O2 S8 N2 йонний CaO KBr