Помогите,пожалуйста,ответить на вопросы.When do you usually go for a walk?What else do you do in the afternoon?Who helps you to do homework?What do you do in the evening?

 Помогите,пожалуйста,ответить на вопросы. When do you usually go for a walk? What else do you do in the afternoon? Who helps you to do homework? What do you do in the evening?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 I go for a walk after shool. 2 I do my homework. 3 My parents help me. 4 I play board games