Помогите,пожалуйста,составить 5 предложений с этими словосочетаниями: 1)Listen online 2)Serf the Net 3)Do voluntere work 4)Send emails 5)Hang out with friends

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) I always listen music online 2) I serf the Net two hours a day 3) I like to help people, I do voluntere work 4) I'm sending email to my brother 5) At the weekend I usually hang out with my friends