ПОМОГИТЕ!ПОЖАЛУЙСТА!Якое правельнае сцверджанне у дачыненні да наступных сказау? Да вяршынь Янкі Купала і Якуба Коласа непарыуна далучаецца вяршыня Максіма Багдановіча.Кожная з вяршынь мае свае характэрныя рысы,свой воблік. 1)с...

ПОМОГИТЕ!ПОЖАЛУЙСТА! Якое правельнае сцверджанне у дачыненні да наступных сказау? Да вяршынь Янкі Купала і Якуба Коласа непарыуна далучаецца вяршыня Максіма Багдановіча.Кожная з вяршынь мае свае характэрныя рысы,свой воблік. 1)сродкам сувязі сказау з`яуляецца займеннік 2)сродкам сувязі сказау з`яуляецца займеннік і лексічны паутор 3)сродкам сувязі сказау з`яуляецца лексічны паутор
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильный ответ 3)сродкам сувязi з'яуляецца лексiчны паутор