Помогите,продолжите пожалуйста текст(текст-оповідання) Одного разу ми з мамой йшли парком ,на лавочках сиділи матусі колихаючи колиски ,чоловіки сиділи тримаючи газети ,бавились з онуками бабусі. Я вдивлялася в їхні обличчя. Хо...

Помогите,продолжите пожалуйста текст(текст-оповідання) Одного разу ми з мамой йшли парком ,на лавочках сиділи матусі колихаючи колиски ,чоловіки сиділи тримаючи газети ,бавились з онуками бабусі. Я вдивлялася в їхні обличчя. Хотіла б дізнатися ким працюють,про що думають.Раптом мій погляд зупинився на сивій жінці ,вона сиділа сумно ,самотньо. - Ти знаєш,це незвичайна жінка..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
...Ось така непересічна доля цієї жінки. І мені подумалось, що за звичайною зовнішністю може ховатися людина великої волі й мужності.