Помогите!!!Срочно!!! Нужно поставить правильно слова что бы получилось правильные предложения. 1 .Болатын, бұрын, қала, Астана, кішкентай . 2. Қазір , қалаға, айналды, үлкен, әсем. 3 .Бұрынғы -- Ақмола, аты. 4. Дәуірінде, Кеңес...

Помогите!!!Срочно!!! Нужно поставить правильно слова что бы получилось правильные предложения. 1 .Болатын, бұрын, қала, Астана, кішкентай . 2. Қазір , қалаға, айналды, үлкен, әсем. 3 .Бұрынғы -- Ақмола, аты. 4. Дәуірінде, Кеңес, аты, деген, болыпты, Целиноград. 5. Жоспарлап, мен, жазда, баруды, жолдастарыма, отырмын, Астанадағы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Астана бурын кишкентай кала болатын 2)казир улкен, асем калага айналды 3)Акмола-бурынгы аты 4)Кенес Дауиринде аты целиноград деген болыпты 5)мен жазда Астанадагы жолдастарыма баруды жоспарлап отырмын