ПОМОГИТЕ!!СРОЧНО!!! РЕШИТЕ ПЛИИЗ))) У саду одна дитина зірвала один персик , друга-два , а кожна наступна - на один персик більше . Потім усі , хто рвали персики , розділили їх між собою порівну і кожен одержав по 6 персиків ....

ПОМОГИТЕ!!СРОЧНО!!! РЕШИТЕ ПЛИИЗ))) У саду одна дитина зірвала один персик , друга-два , а кожна наступна - на один персик більше . Потім усі , хто рвали персики , розділили їх між собою порівну і кожен одержав по 6 персиків . Скільки дітей рвали персики ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Арифметическая прогрессия а₁=1 д=1 Sn = (2*1 + (n -1)*1)/2 *n Sn = (2 + n -1)/2 *n Sn = (1 + n)/2 *n Sn/n = (1 + n)/2  Sn/n-все персики разделить на всех участников по условию дает 6 6=(1 + n)/2  1+n=12 n=12-1=11 детей рвали персики