Помоните пожалуйста срочно!! Составить по 3 предложения с глаголом To be в настоящем,прошедшем и будущем временах и два с глаголом To have с подлежащими он ,она

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We were the best students in our's group You are disappointing me They will be teaching other pupils Has she done this? He has got a five
Гость
настоящие i am building she is swimming we are understanding прошедшие she was drawing I was standing we were writing будущее we will be running i will be telling she will be teaching 2 настоящие she has taught he has read прошедшие she had spent he had told будущее she will have worn he will have slept