ПОМООГИТТТЕЕЕ.Складіть та запишіть невеликий опис (3-4 речення) побаченого за вікном пейзажу ,що переданий такими поетичними рядками у вірші "Кольорові миші":"Осіннє сонце,яблуко-недоквас,стояло в голих кленах у вікні".Як ви ро...

ПОМООГИТТТЕЕЕ.Складіть та запишіть невеликий опис (3-4 речення) побаченого за вікном пейзажу ,що переданий такими поетичними рядками у вірші "Кольорові миші":"Осіннє сонце,яблуко-недоквас,стояло в голих кленах у вікні".Як ви розумієте виділене слово в цьому реченні ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли я читала вірш "Кольорові миші" я побачила не дуже привабливий пейзаж за вікном.Голі дерева,одне-однісіньке яблуко-недоквасвисить но голій яблуні.Сіре,дощове небо.Що тут говорити- цеж осінь.