ПОМООООГИТЕ!!! 1.Укажіть рядок із правильно утвореною відмінковою формою кількіс?

ПОМООООГИТЕ!!! 1.Укажіть рядок із правильно утвореною відмінковою формою кількіс??ого числівника: А. сто тридцятьома дев'ятьома; Б. двохстами дванадцятьма; В. п'ятьмастами шістдесятьома вісьмома; Г. чотиристами сімдесятьма шістьма 2.Укажіть ряд дієслів І дієвідміни: А. розгорнути, забути, повідомити; Б. замкнути, виглянути, дозволити; В. одягнути, змолоти, зав'язати; Г. свиснути, бачити, колоти 3.Укажіть речення з відокремленим членом. А. Під гіллястим дубом старенька лавка, вкрита сірою трухлявиною. Б. Аж теплою хвилею обдало Тоню при згадці про батька, про його запальність та гостру, гоноровиту вдачу. В. А на землі синьоокі проліски, перші фіалки соромливо піднімають голівки. Г. Добриня поминув густо забудований халупами ремісницький посад
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г,в,б для того, щоб визначити дієвідміну, потрібно поставити дієслово в 3.ос.множ. якщо закінчення: -уть, -ють - І дієв. -ать, -ять - ІІ дієв.