ПОМОЩЬ!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Постройте вопросы и ответьте на них ХОТЯ БЫ ПОСТРОЙТЕ ПРАВИЛЬНО в PRESENT SIMPLE 1. work on reports in the afternoon? 2. When/see clients? 3. have a lunch break? 4. What/do/from 12.30 to 5.00? 5. Where...

ПОМОЩЬ!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Постройте вопросы и ответьте на них ХОТЯ БЫ ПОСТРОЙТЕ ПРАВИЛЬНО в PRESENT SIMPLE 1. work on reports in the afternoon? 2. When/see clients? 3. have a lunch break? 4. What/do/from 12.30 to 5.00? 5. Where/go/at 5.30?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do you work on the reports in the afternoon? When do you see clients? Do you have a lunch break? What do you do from 12.30 to 5.00? Where do you go at 5.30?