Поможіть будь ласка ось таке завдання...Поясніть чому нереальна ситуація в казці про яян Емми Андієвської нагадує справжнє життя( 1-2 реченя на завтра ).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нереальна ситуація в казці Емми  Андієвської нагадує справжнє життя, бо у нас також засуджуюють чиюсь особливість чи вади, тощо. Люди стали неповажати інших, не думають про те, що можливо та чи інша людина особлива. Це і зображено у творі Емми Андієвської "Говорюща Риба".