Поможіть будь ласка Що не придумаєш, аби не йти до школи: -Лікарю, у мене температура! -У кожної людини є температура. -Але у мене 96 градусів!!! У яких двох країнах лікар зрозуміє, що у пацієнта нормальна температура? А) В Укр...

Поможіть будь ласка Що не придумаєш, аби не йти до школи: -Лікарю, у мене температура! -У кожної людини є температура. -Але у мене 96 градусів!!! У яких двох країнах лікар зрозуміє, що у пацієнта нормальна температура? А) В Україні Б) У США В) У Японії Г) У Китаї Д) В Англії
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я незнаю, я тож думаю