Поможіть будь ласочка дуже треба ! Відредагуйте наведенні речення. а) підвести підсумки дискусії про присвоєння вченої ступені поручили голові ВАК б) контракт був розірваний згідно нашої ініціативи в) комісія по складанню підс...
Поможіть будь ласочка дуже треба ! Відредагуйте наведенні речення.
а) підвести підсумки дискусії про присвоєння вченої ступені поручили голові ВАК
б) контракт був розірваний згідно нашої ініціативи
в) комісія по складанню підсумкової революції починає роботи в 10 год
г)провести слідуючий інструктаж по техніці безпеки у листопаді цього року.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) комісія по складанню підсумкової революцї починає роботу о 10-ій годині г) у листопаді цього року потрібно провести слідуючий інструктаж по техніці безпеки б) згідно нашої ініціативи контракт був розірваний Не знаю чи точно правильно