Поможіть об'яснить 1 словом фразеологізми. Вправа 206 с книги укр мова О.П. Глазова ?

Поможіть об'яснить 1 словом фразеологізми. Вправа 206 с книги укр мова О.П. Глазова ??итлумачте значення фразеологізмів. 1. Зав'язало мову.2. Позакладало вуха. 3. Похололо на душі. 4. Памороки забило 5.Мов язиком зв'язало. 6. Замакітриорся в голові. 7. Мов у жар кинуло. 8. Запахло смаленим. 9. Аж животи попідлягало. Із трьома фразеологізмами скадіть речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) замовкнути 2)оглухти 3) злякатися 4) обманювати, одурачувати 5)зникнути 6)запаморочення, розгубленість 7) розхвилюватися, збудження 8) небезпека 9) дуже швидко, дуже смішно. Те, що змушує втягати живіти