Поможіть пліз мени нада народни прикмети в яких вжити прислівники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо влітку зранку дощить, то опівдні буде хороша погода. (влітку, зранку, опівдні - прислівники) . Якщо вранці на траві багато роси, буде погожа днина. (вранці - прислівник) . Якщо зимою вночі ясно, день буде морозний. (вночі - прислівник).
Гость
Якщо ластівка літає низько - це к дощу. Тепла осінь до довгої зими, чим сухіше й тепліше вересень і початок жовтня, тем пізніше настане зима.