Поможіть пожалуйста розв'язання задачу. Бабуся купила 5кг огірків і 3кг капусти, заплативши за покупку 51грн.Скільки коштує 1 кг огірків, якщо 1кг капусти коштує 2грн.

Поможіть пожалуйста розв'язання задачу. Бабуся купила 5кг огірків і 3кг капусти, заплативши за покупку 51грн.Скільки коштує 1 кг огірків, якщо 1кг капусти коштує 2грн.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 2х3= 6 (грн) коштує 3 кг капусти. 2)51-6=45(грн) коштує 5 кг огіркив 3) 45:5=9(грн) коштує 1 кг огіркив.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы