Поможить !!!!! Ступени поривняння прикметникив мне дали слова до етой теми ,, старий,знаменитий,солодкий,цинний,темний,ридкий,дрибний,сумний,глибокий,чистий,складний,хоробрий,ришучий,скупий,видважний,настирливий,привабливий,глу...

Поможить !!!!! Ступени поривняння прикметникив мне дали слова до етой теми ,, старий,знаменитий,солодкий,цинний,темний,ридкий,дрибний,сумний,глибокий,чистий,складний,хоробрий,ришучий,скупий,видважний,настирливий,привабливий,глухий,линививий,молодий,гиркий,дешевий,великий,радисний,брудний ТОЛЬКО ПО УКРАИНСКИЙ !!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Старий-старший, найстарший; знаменитий-знаменитіший, найзнаменитіший; солодкий-солодший, найсолодший; цінний-цінніший, найцінніший; темний-темніший, найтемнішший, рідкий-рідший, найрідший; дрібний-дрібніший, найдрібніший; сумний-сумніший, найсумніший; глибокий-глибший, найглибший; чистий-чистіший, найчистіший; складний-складніший, найскладніший; хоробрий-хоробріший, найхоробріший; рішучий-рішучіший, найріщучіший; скупий-скупіший, найскупіший; відважний-відважніший, найвідважніший; настирливий-настирливіший, найнастирливіший; привабливий-привабливіший,найпривабливіший; глухий-глухіший, найглухіший; лінивий-лінивіший, найлінивіший; молодий-молодший, наймолодший; гіркий-гіркіший, найгіркіший; дешевий-дешевший, найдешевший; великий-більший, найбільший; радісний-радісніший, найрадісніший; брудний-брудніший, найбрудніший.
Гость
Старий - Старший - Найстарший; Знаменитий - Знаменитіший - Найзнаменитіший; Солодкий - Нолодший - Найсолодший; Цінний - Цінніший - Найцінніший; Темний - Темніший - Найтемнішший, Рідкий - Рідший - Найрідший; Дрібний - Дрібніший - Найдрібніший; Сумний - Сумніший - Найсумніший; Глибокий - Глибший - Найглибший; Чистий - Чистіший - Найчистіший; Складний - Складніший - Найскладніший; Хоробрий - Хоробріший - Найхоробріший; Рішучий - Рішучіший - Найріщучіший; Скупий - Скупіший - Найскупіший; Відважний - Відважніший - Найвідважніший; Настирливий - Настирливіший - Найнастирливіший; Привабливий - Привабливіший - Найпривабливіший; Глухий - Глухіший - Найглухіший; Лінивий - Лінивіший - Найлінивіший; Молодий - Молодший - Наймолодший; Гіркий - Гіркіший - Найгіркіший; Дешевий - Дешевший - Найдешевший; Великий - Більший - Найбільший; Радісний - Радісніший - Найрадісніший; Брудний - Брудніший - Найбрудніший. P.S. Учи украинский язык