Поможіть!!!!!!!!!!!!!!!1.як функції шкіри корення позначаються на особливостях будови її клітин2.чрму первина кора кореня складається з багатьох шарів клітин?3.чи повязана будова клітин провідної тканини з їхніми функціями
Поможіть!!!!!!!!!!!!!!!
1.як функції шкіри корення позначаються на особливостях будови її клітин
2.чрму первина кора кореня складається з багатьох шарів клітин?
3.чи повязана будова клітин провідної тканини з їхніми функціями
Ответ(ы) на вопрос:
3.конечно связана..
над 2 еще думаю..