Поможіть,буду вдячний! Складіть і запишіть речення,у яких подані слова виступали б у ролі виставних. Подані слова:Звичайно,бувало,виявляється,будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ЗВИЧАЙНО В МОЄМУ житті буваЛО всяке АЛЕ  виявляється ЩО ТІТКА МАША ЯКА ЗАВЖДИ ГОВОРИТЬ будь ласка ЦЕ не межа
Гость
Звичайно, мені необхідно доробити моє домашнє завдання. Сніг, бувало, випадав. Вчені, виявляється, виявили, що робота вдома - безрезультативна. Подайте мені мої черевики, будь ласка.