ПОМОЖІТЬ!!СРОЧНО... Як розкривається тема кохання у творі М.Коцюбинського"Тіні забутих предків"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кохання… Це дивовижне почуття завжди хвилювало людей, кликало на подвиги в ім’я коханого чи коханої. Тому й не дивно, що видатний український письменник, майстер психологічних новел, береться за перо, щоб написати історію одного кохання, кохання гуцульських Ромео та Джульєтти.