Порівняльна характеристика Ровени і Ревекки з роману "Айвенго"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ровена та Ребекка — образи прекрасних дівчат. Спільні та відмінні риси Ребекки і Ровени з роману «Айвенго» розкриті в цій статті.  Спільне: Обидві вони молоді, дуже красиві, розумні, виховувалися без матерів. Їх постійно оточувала любов і ласка ближніх, велика розкіш. Відмінне: Соціальний стан, і характери у них різні. По-різному вони поводяться в критичних ситуаціях, по-різному склалася і їхня доля.