Порівняльна характеристика Герасима Калитки і Мартина Борулі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Герасим Калитка — заможний селянин, що прагне розбагатіти. 2.    Пристрасть Калитки до грошей, до нагромадження землі. 3.    Найзаповітніша мрія персонажа — стати великим землевласником. 4.    Нечесність, лицемірність Калитки. 6.    Бездушність Герасима стосовно дружини Параски і сина Романа. 7.    Ставлення  Калитки  до  наймитів (скупість,   прискіпливість, жорстокість). 8.    Душевна порожнеча, обмеженість, неосвіченість Герасима. 9.    Позитивні риси характеру Калитки (працелюбність, невтомність, цілеспрямованість).