Порівняйте будьласка твори корнелия функе чорнильне серце та гари поттер и філософський камінь даю 40 балів будьласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я пам'ятаю як ще до школи обожнювала книги! Як і герої цієї казки, до речі! Але як тільки в школі почали задавати читати на літо, я зненавиділа це заняття !! Книга, яка повернула мою любов - Гаррі Поттер і філософський камінь. На той момент тільки-тільки вийшов фільм, мені було 11. Вихід кожної книги я чекала з нетерпінням. Але, на жаль, все закінчується ... Закінчилася і його історія, і моє дитинство ((( Після прочитання останньої частини, була дилема, що читати далі, це вже було мені років 17. Вже пора б і читати дорослу літературу) І з тих пір я прочитала книг не мало, різних жанрів !!