Порівняйте образи Тома Сойєра і Фінна. Що обєднує і що відрізняє цих героїв ( риси характеру) ? Як вони поводять себе у різних ситуаціях ( у тому чеслі в кульмінаційних)?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Риси характеру Тома Енергичний,Остроумний,Винахидлывий,Добрий,Фантазер,Смилывий.          Риси характеру Финна Маеплохи звички таки як лаявся, курив. Тома та Финна обеднуе Дружба! Том поводить себе смилывим и нетильки та Финн також був смиливим.