Порівняйте поняття: 1. Органи законодавчої влади- органи судової влади. 2. Унітарна держава - федеративна держава.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Законодавча влада приймає фінансовий план на рік,призначає прим'єр- міністра та інших членів уряду,а Суд розв'язує суперечки між певними осо- бами, установлює винна особа в скоєнні злочини чи ні.