Пошир реченя другорядними однорідними членами за поданим у дужках питанням і запиши.Постав необхідні знаки.Підкресли головні члени речення. Удосвіта в лісі залунали веселі співи(кого?)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Удосвіта в лісі залунали веселі співи (кого?) солов"я. Співи підмет виражений іменником Залунали присудок виражений дієсловом Співи (кого?) солов"я - додаток виражений іменником Співи (які?) веселі - означення виражене прикметником Залунали (де?) в лісі - додаток вирадений іменником Залунали (коли?) удосвіта - обставина виражена іменником