Посмотри за окно.Какая сегодня погода?Чем ты любишь заниматься в такую погоду?It's ________________________  today.It isn't________________________________.When it's___________________________________.I like to ________________...

Посмотри за окно.Какая сегодня погода?Чем ты любишь заниматься в такую погоду? It's ________________________  today. It isn't________________________________. When it's___________________________________. I like to _________________________________________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
sunny weather rain today sun weather i like to go to the park with my friends