Поставь слова в правильном порядке и запиши предложения.1) have/Can/l/please/vegetables/some? 2) food/your/favourite/What`s? 3) like/carrots/He/doesn`t.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Can I have some vegetables please? 2. What's your favourite food? 3. He doesn't like carrots.
Гость
1can I have some vegetables,please? 2what's your favourite food? 3he doesn't like carrots.