Постав у кінці речень потрібні знаки. Визнач вид кожного речення за метою висловлювання. Сонце заходить, цілуючи гай Пливи, човнику, до синього моря Куди ти біжиш, струмочку Хай завжди буде сонце Які ознаки у пізньої осені Спи...

Постав у кінці речень потрібні знаки. Визнач вид кожного речення за метою висловлювання. Сонце заходить, цілуючи гай Пливи, човнику, до синього моря Куди ти біжиш, струмочку Хай завжди буде сонце Які ознаки у пізньої осені Спи, моя мамо,спи, моя мила Правда у вогні не горить Ми любимо землю свою Виростай,калино,під моїм вікном Пожовтіло листя на березах
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
??????????????????????????????????????
Гость
Сонце заходить, цілуючи гай. Пливи, човнику, до синього моря. Куди ти біжиш, струмочку? Хай завжди буде сонце! Які ознаки у пізньої осені? Спи, моя мамо,спи, моя мила. Правда у вогні не горить. Ми любимо землю свою! Виростай,калино,під моїм вікном! Пожовтіло листя на березах.