Поставь вопросы на казахском:-...?-Теулiктiк ас мезiр ертурлi болуы керек-...?-Тамактану барысында Адам озiнiн ас кабылдау кабiлетi мен конiл куйiне Назар аудару керек.-...?-Тускi ас мезiрi:Бiрiншi тагам-ыстык сорпа немесе борщ...

Поставь вопросы на казахском: -...? -Теулiктiк ас мезiр ертурлi болуы керек -...? -Тамактану барысында Адам озiнiн ас кабылдау кабiлетi мен конiл куйiне Назар аудару керек. -...? -Тускi ас мезiрi: Бiрiншi тагам-ыстык сорпа немесе борщ. Екiншiге-ет, балык, немесе коконiс тагаиы. Ушiншiге-шай, кисель, шырын. -...? -Тускi астын алдында тебет ашу ушiн ,,Винегрет,, салатын жейдi.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тауликтик ас мазири кандай болу керек? Тамактану барысында адам неге назар аудару керек? Туски ас мазири кандай?