поставить диалог в парильном порядке (1) -Hello. -Oh, I forget, I need a plastic bag, please. -One kilo of English Cox apple, pl...
поставить диалог в парильном порядке (1) -Hello. -Oh, I forget, I need a plastic bag, please. -One kilo of English Cox apple, please. -Thank you. -Here you are. - Hello. -They`re 90p for a kilo. -They are 30 p. -Here`s the money and thanks a lot.Goodbye. -How much are they.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Hello. - Hello. - One kilo of English Cox apple, please. - Here you are. - How much are they. - They`re 90p for a kilo. - Oh, I forget, I need a plastic bag, please. - Here you are. - Here`s the money and thanks a lot.Goodbye. - Thank you.