Поставить глагол в правильной форме "Оh, no! I (LEAVE) all my pens at home". She turned to Jenny:" Have you got a spare pen?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Оh, no! I have left all my pens at home". She turned to Jenny: "Have you got a spare pen?" - Present Perfect - результат: он оставил все ручки дома и просит у кого-нибудь лишнюю ручку.
Гость
Оh, no! I have left all my pens at home. She turned to Jenny:Have you got a spare pen?