Поставить правильные слова в диалоге. What do you need for your holiday? I need my.......and..... Have you got your......? Yes,I have.No, I haven,t. Do you want to take your......? Yes,I do. No,I don,t. Can I take your.....,pl...

Поставить правильные слова в диалоге. What do you need for your holiday? I need my.......and..... Have you got your......? Yes,I have.No, I haven,t. Do you want to take your......? Yes,I do. No,I don,t. Can I take your.....,please? Yes,you can.I,m sorry,but you can,t. Let,s take our,,,,,,. Yes,OK.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нельзя придумать своё?