Поставити розділові знаки і схема розбір: 1) зацвіло все навкруги ліси діброви і поля 2)Пливи пливи лебедонько по синьому морю 3)Мабуть козаки підуть у наступ Пожалуйста помогите прошу!)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Зацвіло все навкруги, ліси діброви і поля.                                                       2)Пливи, пливи лебедонько, по синьому морю.                                               3)Мабуть, козаки підуть у наступ