Поставлю самый лучший ответ! Будласка!!!!!!!привести приклада синонімів, антонімів, метафор, архаїзмів, неологізмів фразеологізмів і составіті речення з ними

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Синоніми: гарний,красивий,симпатичний; йти,крокувати,шкандибати. антоніми:день/ніч; високий/низький метафори: золоті руки;сонце грає промінням архаїзми: перст(палець);аероплан(літак) неологізми: гаджет,смартфон,аеробіка фразеологізми:біг пес через овес;хоч до рани прикладай