Поставте чіслівник у родовому та орудному відмінках.Запишіть словами:   2973

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
двох тисяч дев*ятсот (дев*ятисот)  сімдесяти( сімдесятьох) трьох   двома тисячами дев*ятистами сімдесятьма ( сімдесятьома) трьома
Гость
  Двох тисяч дев'ятсот сімдесяти( сімдесятьох) трьох Двома тисячами дев'ятистами сімдесятьма ( сімдесятьома) трьома