Поставте глоголы в скобках Present perfect( I,WE,You,They-have, She, He, It-has(-ed) 1.He___(finish) training. 2.She___(buy) some really nice rallerbades. 3.They garden is very green it____(rain)a lot Month

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) He has finished training 2) She has bought some realy nice rallerbades 3)The garden is very green it has rained a lot Month