Поставьте іменники у формі родового відмінка. Запишіть іх у дві колонки 1)із закінченням -а-я 2) із закінченням-у-ю Туман, стіл, футбол, скейт, монітор, Луцьк, холод, вітер, чотирикутник, грам, ансамбль, ставок, вальс, ячмінь, ...
Поставьте іменники у формі родового відмінка. Запишіть іх у дві колонки 1)із закінченням -а-я 2) із закінченням-у-ю
Туман, стіл, футбол, скейт, монітор, Луцьк, холод, вітер, чотирикутник, грам, ансамбль, ставок, вальс, ячмінь, сад, дим, бензин, долар, сантиметр, грім, пісок, страх.
60балов за работу зарание спасибо"
Ответ(ы) на вопрос:
1Стола,скейтаЧотирикутника, грама, ставка,долара,сантеметра,
2.Туману,футболу, монітору,Луцьку,холоду,вітру,ансамблю, вальсу, ячменю, саду, диму,бензину грому, страху. Тримай! Удачі!