Поставте наголос- документ. колесо. чарівний. шофер. випадок. кропива. фартух. чотирнадцять. черговий. зошит. ознака. виразно. запитання. новий. високо. одинадцять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
документ на е колесо на 1 о чарівний на і шофер на е випадок на а кропива на а виразно на и запитання на а новий на и високо на и одинадцять  на а