Поставте пропущені розділові знаки. Великий грім Ярило безперечно прокидається навесні після довгого сну. Сідає верхи на чорні хмари як на коня і мчить швидко швидко. Поспішає їде над землею б'є її золотою різкою.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Великий грім, Ярило, безперечно, прокидається навесні після довгого сну. Сідає верхи на чорні хмари ,як на коня ,і мчить швидко-швидко. Поспішає, їде над землею,б'є її золотою різкою.