Поставьте вместо пропусков have / has или did. 1. It … never been so cold here. 2. When … it happen? 3. … you seen him recently? 4. I … not kno...

Поставьте вместо пропусков have / has или did. 1. It … never been so cold here. 2. When … it happen? 3. … you seen him recently? 4. I … not kno...Поставьте вместо пропусков have / has или did. 1. It … never been so cold here. 2. When … it happen? 3. … you seen him recently? 4. I … not know about it.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 it has never been so cold here 2 when did it happen? 3 have you seen him recently? 4 i didn't know about it