Поставти глаголы,данные в скобках,в Past simple или Present perfect 1)............(you/ever/be) there? 2)I ...........(sell) my old  radio.Really?When ..........(you/sell)it? 3)I ..............(sell) it yesterday. 4).l............

Поставти глаголы,данные в скобках,в Past simple или Present perfect 1)............(you/ever/be) there? 2)I ...........(sell) my old  radio.Really?When ..........(you/sell)it? 3)I ..............(sell) it yesterday. 4).l..............(never/see)anything like it before
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Have you ever been there? 2)I sold my old radio.Really?.When did you sold it? 3)I sold it yesterday 4)I have never seen anything like it before.
Гость
1)Have you ever  been there::? 2)i sold my old radio.Really? When did you sell it 3)I sold it yesterday 4)i have never seeing