Потребує редагування А. Дякуємо Вас за гарні слова Б. Треба запобігати помилкам. В. Ніхто не глузуватиме з нього. Г.Заспіваймо пісню веселеньку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Потребує редагування  А. Дякуємо Вас за гарні слова - Дякуємо ВАМ  за гарні слова
Гость
А. Дякуємо Вам за гарні слова Б. Треба уникати помилок. В. Ніхто не глузуватиме з нього.  Г. Заспіваймо пісню веселеньку.