Потрібні прислів'я і приказки про вовка. Завдання з книги Українська Література О.М Авраменко 5 клас с 279 завдання 2 з хатиною.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аби вовк ситий і баран цілий. Дружній череді вовк не страшний. Вовка за вухо не втримати. Вовка не треба кликати з лісу, він сам прийде. Вовка ноги годують. Вовка пастухом не ставлять. Вовка боятися — в ліс не йти. Вовка як не годуй, а він усе в ліс дивиться. Скільки вовка не годуй, а він у ліс дивиться. Вовк змінює шкуру, але не свою натуру. Вовк линяє, а вдачі не міняє. Вовка в плуг, а він глядить у луг. Вовк в овечій шкурі. Бере вовк і лічені вівці. Вовк лисиці не рідня, та повадка одна. Вовк вовчу думку має. Вовк старіє, але не добріє.
Гость
Вовк вовчого м'яма не їсть, диявол проти диявола не свідчить!  Прислів'я Григорій Сковорода