Потрібно 7 прикмет погоди з прислівниками.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Холодно, жарко , прохолодно, парить , дощить , сонячно , хмарно .
Гость
Якщо навесні, вперше почувши зозулю, матимеш гроші при собі — з грошима будеш цілий рік. Притихаючі кімнатні птахи - на мороз . Перемітаюча Напівзимниця дорогу - коріГуси сидять, поховавши голови під крило,  - буде похолодання.Горобці сидять настовбурчившись -незабаром збереться дощ.Граки групами, покрикуючи, метушаться над гніздами - то сядуть, то знову злетять - погода зміниться.Якщо кіт згорнувся в клубочок і лапками приховав писок - похолодає, а коли вмивається, довго полизуючи лапку, -на суху погоду.