Потрібно діалог про зимові свята(між друзями) як найбілше розгорнути тему новорічних свят
Ответ(ы) на вопрос:
-Привіт, Олексію.
- Привіт, Артеме.Скоро зимові свята прийдуть. Ти підготував подарунок для мами на Миколая? -Звісно. Але я чекаю на Новий рік. -Чому? -В цей час родина зближується. Ще ми ялинку вбираємо . -А на Різдво колядують. Минулого року я і з вертепом ходив. - Олексію, зима - найкраща пора року, дуже чекаю на неї . -Я також. -Бувай. -Бувай.