Потрібно коротенький віршик Тараса Шевченка,для дівчинки 5 років.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ой маю, маю я оченята Ой маю, маю я оченята, Нікого, матінко, та оглядати, Нікого, серденько, та оглядати! Ой маю, маю і рученята... Нікого, матінко, та обнімати, Нікого, серденько, та обнімати! Ой маю, маю і ноженята, Та ні з ким, матінко, потанцювати, Та ні з ким, серденько, потанцювати!
Гость
Лічу в ненолі дні і ночі... 1850-1858 Зійшлись, побрались, поєднались,  Помолоділи, підросли.  Гайок, садочок розвели  Кругом хатини. І пишались,  Неначе князі. Діти грались,  Росли собі та виростали...  Дівчаток москалі украли,  А хлопців в москалі забрали,  А ми неначе розійшлись,  Неначе брались — не єднались. Підійде?