Потрібно написати діалог 7-8 речень у бібліоотеці! Терміново!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт ,Маринко, я сьгодні взяла таку цікаву книгу!!! -Привіт, та я теж взяла.. - неохоче відказала Маринка. -Чому це ти так відповідаєшь мені? Чи не подобається книжка тобі? -Та ні ,Дарино, на мене накричала вчителька. - І ти тому така сумна? -Так... Але ми ж сьогоодні підемо гуляти на вулиці? -Так !! Марнко тільки незасмучуйся! -До зустрічі! -До зустрічі!!!