Потрібно написати характеристику образу " Роксоляни " Остапа Назарчука

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Риси характеру Роксоляни — рішуча і винахідлива; — благородна та скромна; — весела (Хуррем) і оптимістична; — цілеспрямована та волелюбність; — терпима і безоглядна до будь-яких труднощів. Мотиви і діяльність Роксоляни — зовнішня краса і внутрішня мудрість; — здатність до прийняття вагомого рішення; — глибока повага до своїх батьків, Абдуллага, Сулеймана; — прагнення пізнати нове і цікаве; — поважне ставлення до релігії; — вміння боротися з ворогом; — самопожертва заради народу, рідного краю; — стійко сприймає життєві труднощі.